Pénzügyi asszisztenst keresünk csapatunkba!

Feladatok:

  • számlák kiállítása, saját fejlesztésű szoftverrel
  • bejövő/kimenő számlák nyilvántartása, továbbítása könyvelők felé
  • utalások rögzítése, nyilvántartása
  • pénzügyi nyilvántartások naprakész vezetése (ehhez Excel felhasználói szintű ismerete)
  • kiküldetési rendelvényekhez kapcsolódó adminisztráció
  • kintlevőségek nyilvántartása
  • szerződések elektronikus kezelése
  • könyvelési feladatok, analítikák készítése nem része a munkának, könyvelési ismeretek nem szükségesek;
  • pénzügyi jellegű kérdésekben kapcsolattartás partnerekkel
  • általános asszisztensi feladatok

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • pénzügyi asszisztenciában szerzett tapasztalat
  • precizitás, pontosság, alaposság
  • kulturált megjelenés
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • középszintű angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent (elsősorban írásban)

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem az elvárt teljesítménnyel arányosan
  • családias, konstruktív, fiatalos munkahelyi légkör
  • modern, kellemes munkahelyi környezet
  • csapatépítő munkán kívüli programok: balatoni vitorlázások, tavaszi irodai kirándulás, karácsonyi vacsora és ajándékozás, emellett ad hoc jelleggel születésnapok, meccsnézések, fagyizások stb.

 Az álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési szabályokat ide kattintva érheti el.
Az álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési szabályokat megismertem, megértettem, és hozzájárulok az adatkezeléshez.

Önéletrajz feltöltése

A fájlok mérete legfeljebb 5 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: rtf pdf doc docx odt odp ods.

Hírek

Infó

Események